Zamówienia złożone do godziny 15:00

wysyłamy jeszcze tego samego dnia

Darmowa dostawa

od 400zł wartości koszyka

MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Uchwyty

Coraz trudniej wyobrazić sobie daleką podróż bez spoglądania na mapę GPS. Coraz trudniej więc też sobie wyobrazić podróż bez dobrego uchwytu samochodowego, który bezpiecznie będzie trzymał telefon w podróży. Uchwyt samochodowy to kwestia złożona. Możemy wybrać uchwyt, który montowany jest do kratki wentylacji, montowany do deski rozdzielczej lub na szybę. Każde z tych uchwytów samochodowych mają swoich zwolenników i przeciwników, ale najważniejsze jest, by przy wyborze uchwytu kierować się po pierwsze dobrą jakością wykonania. Inwestowanie w uchwyt, który zepsuje się, nie utrzyma telefonu lub spowoduje niebezpieczeństwo podczas podróży, może być bardzo złą decyzją.

 uchwyt samochodowy, uchwyt rowerowy stojak na telefon

Jakie uchwyty są najpopularniejsze?

Wśród akcesoriów GSM w naszej hurtowni królują nie tylko uchwyty samochodowe. Coraz częściej pojawiają się uchwyty motocyklowe, a także uchwyty rowerowe, które często wyposażone w system wodoodporny, mogą pozwolić nam na bezpieczniejszą jazdę motocyklem czy rowerem. Jeśli więc wybieramy uchwyt rowerowy do telefonu, musimy być świadomi, że będzie on narażony na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz czy wiatr. Oprócz tego, jeśli uchwyt rowerowy będzie słabej jakości, łatwo może zniszczyć telefon podczas jazdy. Podobnie rzecz się ma w przypadku uchwytów motocyklowych na telefon, które narażają telefon na upadek w trakcie jeszcze szybszej jazdy. To wszystko sprawia, że przy wyborze uchwytu samochodowego, uchwytu rowerowego czy wreszcie uchwytu motocyklowego, musimy po pierwsze kierować się jakością i bezpieczeństwem sprawdzonej marki. 

 uchwyt samochodowy rowerowy stojak

Jakie uchwyt samochodowy wybrać?

Nasza hurtownia akcesoriów GSM oferuje uchwyty samochodowe najwyższej jakości, które są wybierane są przez klientów od lat. Szczególnie polecane są uchwyty samochodowe Spigen, uchwyty Baseus czy uchwyty marki Alogy. Wybór akcesoriów GSM w hurtowni oferującej produkty sprawdzonych dostawców zapewnia wysoką jakość produktów i zadowolenie klientów z wybranych akcesoriów.