Zamówienia złożone do godziny 15:00

wysyłamy jeszcze tego samego dnia

Darmowa dostawa

od 400zł wartości koszyka

MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Szkła hartowane, folie ochronne na ekran na telefon, tablet

Stłuczony ekran telefonu to zawsze przykre doświadczenie, dlatego wielu z nas nie czeka i inwestuje w szkło ochronne na telefon, którego celem jest ochrona wyświetlacza. To właśnie ekran naszych telefonów dotykowych jest najczęściej narażony na zniszczenie. Przez to musimy być bardzo ostrożni, ale też uważnie dobierać szkła hartowane lub hybrydowe do naszych telefonów. Pajęczynka na ekranie telefonu i zabrudzone zarysowania nie wyglądają estetycznie, dlatego każdy z nas chciałby ich uniknąć. Powszechnie wiadomo, że stłuczony ekran telefonu lub tabletu generuje dość duże koszty, dlatego zamiast wymieniać ekran, warto przeciwdziałać jego zniszczeniu. W naszej hurtowni nie brakuje doskonałych rozwiązań, do których należy szkło hartowane na telefon, szkło hybrydowe na telefon, a także szereg odpornych etui z klapką, których zadaniem jest również ochrona wyświetlacza telefonu. Odpowiednie akcesoria GSM do naszych urządzeń mogą pozwolić nam uniknąć zniszczeń i niechcianych wydatków na naprawę.

 szkła na telefon szkło hybrydowe folia

Co nam daje szkło ochronne na telefon?

Decydując się na zakup szkła na telefon musimy być świadomi, że może to przynieść ze sobą wiele zalet dla naszego telefonu. Dobrze dobrane szkło ochronne na telefon może bowiem być wspaniałym zabezpieczeniem telefonu i stać się niewidzialną osłoną, do której obecności przyzwyczaimy się na co dzień. Co jest takiego wyjątkowego w szkłach hartowanych na telefon? Po pierwsze są one w pełni funkcjonalne - to znaczy, że ich obecność w żaden sposób nie wpływa na nasz sposób używania telefonu. Dobrze przyklejone szkło ochronne  może stać się całkowicie niewidoczne dla użytkownika, nie wpływa na czułość ekranu dotykowego. Co więcej, szkło hartowane lub hybrydowe nie pogarsza również jakości obrazu, nie zniekształca go ani nie spłaszcza jego kolorów. Dzięki temu, że odpowiednio dobraliśmy szkło hartowane do naszych potrzeb, możemy również zabezpieczyć nasz ekran telefonu przed porysowaniem podczas przenoszenia go razem z ostrymi przedmiotami w kieszeni, jak na przykład z kluczami. Nasza hurtownia oferuje bardzo szeroką ofertę szkieł ochronnych, które odróżniają się parametrami i rozmiarami. Ale jest jedno, co łączy szkła na telefon z naszej hurtowni - oszczędność. Bo choć zainwestowanie w dobre jakościowo szkło do telefonu jest wydatkiem, to jest to również inwestycja w uniknięcie przyszłych kosztów związanych z naprawą wyświetlacza. A prawdą jest, że ekrany telefonu są podatne na uszkodzenia, zabrudzenia i zarysowania i bez szkła ochronnego bardzo trudno ich uniknąć.

 

szkło na telefon folia ochronna szkło hartowane

 

Jakie szkła i folie ochronne znajdziesz w naszej hurtowni? 

Jeśli chcemy zakupić odpowiednią ochronę na nasz wyświetlacz telefonu lub tabletu, musimy określić, czego konkretnie oczekujemy od tego gadżetu. Na rynku występują folie i szkła ochronne, które różnią się parametrami. Należy pamiętać, że szkło ochronne musi być dopasowane do naszego telefonu. Oznacza to, że każdy model telefonu posiada inny model szkła hartowanego przeznaczonego do ochrony wyświetlacza. Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór folii ochronnych, które głównie służą jako ochrona przed zarysowaniami i zabrudzeniami ekranu wyświetlacza. Folie nie są jednak w stanie absorbować uderzeń, co sprawia, że nie sprawdzą się w przypadku bardzo aktywnej osoby, która często upuszcza telefon. Jeśli oczekujemy, że nasze szkło ochroni wyświetlacz w momencie upadku z wysokości, zdecydowanie bardziej nasza hurtownia poleca szkła hartowane i hybrydowe. Szczególnie polecane są szkła ochronne, które dokładnie przylegają do ekranu wyświetlacza, są dobrze dobrane do jego rozmiarów i wyróżniają się wysoką odpornością. W ofercie naszej hurtowni stawiamy na firmy z długą i potwierdzoną renomą wśród akcesoriów GSM. Współpracujemy ze znaną marką Alogy, która tworzy szkła i folie do telefonu na najwyższym poziomie. Znajdziesz u nas również znaną i polecaną markę Spigen, Ringke czy Baseus, które zdobyły zaufanie klientów od lat użytkujących szkła ochronne tej firmy. Warto również wspomnieć, że na rynku istnieją płynne szkła ochronne, które są jedynymi uniwersalnymi szkłami, które dostosują się do modelu naszego telefonu.

 

szkło ochronne folia na telefon

 

Co mogę dokupić do telefonu ze szkłem ochronnym?

Zmieniając telefon ważne jest, abyśmy zaopatrzyli się we wszystkie niezbędne akcesoria GSM, które mogą posłużyć do ochrony telefonu i wyświetlacza. W ten sposób pierwszym zakupem, na jaki często się decydujemy, są szkła ochronne, które osłaniają najważniejszą jego część - wyświetlacz. Jeśli jednak wybieramy, że chcemy chronić telefon, warto równie szybko zainteresować się kwestią zakupu do niego odpowiedniego etui na telefon. Obudowa telefonu połączona ze szkłem ochronnym stanowi kompleksową ochronę, która sprawdza się podczas częstego użytkowania telefonu. Oprócz tego w naszej hurtowni można równie łatwo zaopatrzyć się w ładowarki, przewody i uchwyty samochodowe. Polecamy nowoczesne ładowarki indukcyjne, które zdobywają coraz więcej zwolenników, a także magnetyczne uchwyty samochodowe, które wraz z odpowiednio dobranym etui na telefon, dają możliwość komfortowego korzystania z telefonu i zwiększają jego funkcjonalność.