Zamówienia złożone do godziny 15:00

wysyłamy jeszcze tego samego dnia

Darmowa dostawa

od 400zł wartości koszyka

MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Karty pamięci i Pendrive

Karty pamięci i Pendrive

Karta pamięci to popularny dodatek do telefonu, który zwiększa jego pamięć i pozwala nam na posiadanie o wiele większej kolekcji zdjęć i filmów. Choć współczesne telefony często posiadają już zadowalające ilości pamięci wbudowanej, to nadal warto zaopatrzyć się w kartę pamięci, aby mieć pewność, że tego miejsca nam nie zabraknie.

 

Gdzie zainstalować kartę pamięci?

Robienie wielu zdjęć i filmów nie powinno być przerywane komunikatem o braku wolnego miejsca na dysku. Podobnie jest z aplikacjami - zdarza się że zainstalowanie kilku potrzebnych nam aplikacji jest w stanie zapełnić całą pamięć naszego telefonu.  W takich przypadkach doskonale sprawdzają się karty pamięci, które instalujemy w naszym telefonie i używamy według tych samych zasad, co pamięć wbudowaną. Poza jednym szczegółem - kartę pamięci możemy wyjąć, przełożyć do drugiego telefonu, przenieść lub zgubić. Warto o tym wiedzieć, gdyż każda karta pamięci odznacza się bardzo niewielkimi rozmiarami, przez co może być narażona na zgubienie. Akcesoria GSM mają służyć urządzeniom mobilnym do tego, by korzystanie z nich było prostsze. Takie też są karty pamięci, które dostępne są w wersji Micro SDHC i SDXC i w najpopularniejszych wielkościach od 8 nawet aź do 64 GB.

karta pamięci pendrive

Do czego potrzebny jest pendrive?

Innym gadżetem GSM, który może służyć do przechowywania danych jest pendrive. To niewielkie urządzenie, które służy do gromadzenia i łatwego przenoszenia plików z komputera na komputer. Pendrive’y różnią się od siebie wielkością danych, jakie są w stanie pomieścić. Zadziwiające jest to, że ich pojemność wcale nie jest związana z wielkością fizyczną, gdyż wszystkie, bez względu na ilość danych, zachowują małe rozmiary. Pendrive to popularne urządzenie, które każdy z nas używa na co dzień. W hurtowni akcesoriów GSMznaleźć można wysokiej jakości pendrive’y o różnych pojemnościach i kształtach. Bogata oferta akcesoriów GSM uzupełniona jest szerokim wyborem akcesoriów do komputerów, jak na przykład klawiatur bezprzewodowych, słuchawek bluetooth czy gamepadów