Zamówienia złożone do godziny 14:00

wysyłamy jeszcze tego samego dnia

Darmowa dostawa

od 400zł wartości koszyka

MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

Klawiatury

Klawiatury

Urządzenia bluetooth są coraz popularniejsze wśród akcesoriów GSM. Za tym właśnie stoi rozwój klawiatur bluetooth, które są coraz nowocześniejsze i mają coraz więcej opcji. Klawiatura bluetooth to klawiatura bezprzewodowa, która łączy się z urządzeniem za pomocą technologii bluetooth. Pozwala ona na korzystanie z tabletu czy komputera w podróży, gdzie nie mamy dostępu do prądu. Taka klawiatura bezprzewodowa to doskonały wybór dla tych, którzy często korzystają z swoich urządzeń w pośpiechu i poszukiwanie kabli może stanowić problem. Obok słuchawek bezprzewodowych i ładowarek indukcyjnych, klawiatury bluetooth stanowią jedno z najpopularniejszych rozwiązań ograniczających ilość kabli.

klawiatura bezprzewodowa

Jakie są największe atuty klawiatury bezprzewodowej? 

Największą zaletą klawiatury bluetooth będzie brak kabli, które zajmują miejsce, plączą się i nieestetycznie wyglądają na biurku. Po drugie taka klawiatura może występować w wielu różnych wariantach - na przykład składana lub podświetlana. Producenci klawiatur bezprzewodowych wymyślają coraz to ciekawsze sposoby na ułatwienie nam korzystania z nich. Powstają różne etui do tabletów, które posiadają miejsce na bezprzewodową klawiaturę. Taki zestaw jest w stanie sprawić, że nasz tablet działa jak niewielki notebook.

klawiatura bluetooth

Jakie funkcje może spełniać klawiatura bezprzewodowa?

Klawiatury bluetooth stanowią również doskonały sposób, na to, by móc pisać na klawiaturze w wygodny sposób w każdych warunkach. Wygodne pisanie na klawiaturze nie musi być już wcale połączone z godzinami przy biurku. Możemy również używać takiej przenośnej klawiatury bluetooth, łącząc ją z telewizorem, by móc łatwo poruszać się po platformach streamingowych. W naszej ofercie klawiatury bezprzewodowe występują również w wersji składanej, która sprawdzi się, jeśli przenosimy klawiaturę wraz z tabletem z miejsca do miejsca. Składane klawiatury bluetooth to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wśród podróżujących klientów. Oprócz tego nasza hurtownia akcesoriów GSM posiada również ciekawe podświetlane klawiatury bluetooth, z których korzystanie jest jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze.

pixel