Zamówienia złożone do godziny 14:00

wysyłamy jeszcze tego samego dnia

Darmowa dostawa

od 400zł wartości koszyka

MENU
MENU

Kategorie

42 298 78 08

sklep@4kom.pl

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00

wspolpraca-b2b

Firma 4Kom specjalizuje się w internetowej sprzedaży akcesoriów GSM

Na rynku nieprzerwanie działamy od 2013 roku. Jesteśmy znanym dystrybutorem produktów największych marek z zakresu akcesoriów GSM. Nasza oferta liczy ponad 40 tysięcy produktów i stale poszerzana jest o najnowsze trendy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Bogaty asortyment

Jeśli prowadzisz sklep GSM, to w naszej hurtowni zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne produkty. Poczynając od pokrowców na telefony i tablety, szkła hartowane, a także akcesoria do smartwatchy, kable, ładowarki i słuchawki. W naszej ofercie znajdziesz produkty najważniejszych marek z świata akcesoriów GSM, w tym markę Spigen, Ringke, Supcase, Alogy i wiele innych. Dzięki szerokiej ofercie produktowej możesz być pewien, że zaopatrując się u nas, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Wiedza i doświadczenie

Działamy na rynku już ponad 8 lat. Jest to czas szybkiego rozwoju firmy i zdobywania profesjonalnej wiedzy z zakresu akcesoriów GSM. Każdy rok pozwolił nam też zyskać doświadczenie w pracy z klientem i realizacji wyznaczonych projektów i celów. System działania firmy, jaki udało nam się przez lata wypracować, sprawia, że nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z naszym profesjonalnym zespołem.

Wieloletnie relacje

Każdy klient, z którym podejmujemy współpracę, staje się naszym partnerem biznesowym. Oznacza to, że na każdym kroku podejmujemy wszelkie działania, by klient czuł zaangażowanie i zainteresowanie jego potrzebami. To właśnie wysłuchanie naszych klientów sprawia, że jesteśmy w stanie zaangażować się w ich potrzeby i sprawić, by nasz asortyment spełniał wymagania, jakie nakładają na nas klienci.

pixel